E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Obilježen Tjedan Rastimo zajedno u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka

Ruj 22, 2023

U periodu od 18. do 22. rujna 2023. godine obilježio se Tjedan Rastimo zajedno kojim je cilj informirati roditelje o programima Rastimo zajedno, saznati više informacija o radionicama te kako se mogu uključiti.

Dječji vrtić Župa dubrovačka se uključio u obilježavanje navedenog tjedna kroz razne aktivnosti: prezentacije plakata i letaka RZ, objave informacija o RZ programima na web stranici vrtića, informiranje roditelja o online predavanju „Krenuli smo u vrtić – i roditelji prolaze prilagodbu“, dijeljenje promotivnih infografika na društvenim mrežama, provođenje motivacijske radionice „Bliže djetetu u RZ“ koju su provele odgojiteljice Nada Erceg i Marina Klešković. Osim navedenih aktivnosti, postavljen je i kutić „Rastimo zajedno“ u kojem se nalazio drveni brod te zadatak u kojem kapetani (roditelji) na papiriće upisuju kako bi putnike (djecu) sigurno, usvajanjem vještina, učeći o mnogo čemu na tom putu doveli do cilja.

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Kontakt informacije

Dječji vrtić Župa dubrovačka

Adresa: Vukovarska 48, 20207 Mlini

Ured ravnatelja: 020 / 485 - 029

Tajništvo:  020 / 486 – 966

Stručna služba:  020 / 487 – 374

Računovodstvo: 020 / 486 - 712

TRANSPARENTNOST PRORAČUNA

pie chart

Top