E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Završen ciklus radionica programa Rastimo zajedno u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka

Ožu 02, 2023

U Dječjem vrtiću Župa dubrovačka završio je ciklus od 11 radionica programa „Rastimo zajedno“ u pedagoškoj 2022./2023. godini. Voditeljice radionica Nada Erceg i Marina Raguž su sa svojim timom roditelja kroz interakciju obrađivali razne teme vezane za roditeljstvo poput: Roditelji 21. stoljeća; Četiri stupa roditeljstva; Roditeljski ciljevi i psihološke potrebe djeteta; Sva naša djeca i kako ih volimo;

Slušanje – važna vještina roditeljstva; Kako dijete uči o svijetu oko sebe?; Granice: zašto i kako?; Kreiramo i biramo rješenja; Roditeljske odgovornosti i još poneka pitanja; Biti roditelj: utjecaji i izbori te Završetak i novi početak. Na radionicama su stvarale uvjete u kojima se polaznici radionice bolje upoznaju i osnažuju u svojoj ulozi roditelja što je i glavni cilj programa, a roditelji su na kraju ciklusa dobili i diplomu.

Pozivamo svih koji nisu mogli sudjelovati u radionicama programa „Rastimo zajedno“ u ovoj pedagoškoj godini da se svakako prijave u sljedećoj!

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Kontakt informacije

Dječji vrtić Župa dubrovačka

Adresa: Vukovarska 48, 20207 Mlini

Ured ravnatelja: 020 / 485 - 029

Tajništvo:  020 / 486 – 966

Stručna služba:  020 / 487 – 374

Računovodstvo: 020 / 486 - 712

TRANSPARENTNOST PRORAČUNA

pie chart

Top