E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Početak novog ciklusa radionica „Rastimo zajedno“

Pro 06, 2022

U Dječjem vrtiću Župa dubrovačka započeo je novi ciklus radionica „Rastimo zajedno“ u pedagoškoj 2022./2023. godini. Ciklus od 11 radionica, koje su za roditelje besplatne, provodi se u dva tima. Voditeljice prvog tima su odgojiteljica Dragana Miloslavić i psihologinja Petra Šoletić, a voditeljice drugog tima su odgojiteljice Nada Erceg i Marina Raguž.

Cilj navedenog programa je omogućiti roditeljima izvor informacija, znanja, vještina kojima mogu unaprijediti svoje roditeljstvo te razvijati svoju ulogu roditelja. Radionice omogućuju sigurno mjesto razgovora o roditeljstvu, kao i upoznavanje teorijskih stajališta vezanih za odgoj djece te priliku da svaki roditelj uči o sebi kao roditelju.

Zadovoljni smo da je u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka svake pedagoške godine prisutan značajan interes roditelja za radionice „Rastimo zajedno“.

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Kontakt informacije

Dječji vrtić Župa dubrovačka

Adresa: Vukovarska 48, 20207 Mlini

Ured ravnatelja: 020 / 485 - 029

Tajništvo:  020 / 486 – 966

Stručna služba:  020 / 487 – 374

Računovodstvo: 020 / 486 - 712

TRANSPARENTNOST PRORAČUNA

pie chart

Top