E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Uskrsne aktivnosti

Tra 08, 2020

Dragi roditelji,

Bliži nam se blagdan Uskrsa. S obzirom na trenutnu situaciju vezanu za pandemiju koronavirusa, ove godine će i proslava Uskrsa imati sasvim drugačiji i neočekivan izled.

Vjerujemo da će većina Vas uspjeti provesti vrijeme sa svojom djecom (s obzirom da neki roditelji i u ovim slučejevima rade) i omogućiti im da dožive barem mali dio proslave Uskrsa, onako kako bi i mi inače to učinili u našem vrtiću.

U nastavku Vam donosimo neke aktivnosti koje možete odrađivati zajedno s djecom. Aktivnosti prilagodite Vama - ovisno s čime raspolažete; svi meterijali, ali i prostori za provođenje aktivnosti su prilagodljivi. Također ih prilagodite i uzrastu djeteta. S obzirom da nam je kretanje ograničeno, ukoliko imate mogućnost iskoristite svoju terasu, vrt i okućnicu kako bi dijete ujedno i bilo na svježem zraku.

Loading...

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Kontakt informacije

Dječji vrtić Župa dubrovačka

Adresa: Vukovarska 48, 20207 Mlini

Ured ravnatelja: 020 / 485 - 029

Tajništvo:  020 / 486 – 966

Stručna služba:  020 / 487 – 374

Računovodstvo: 020 / 486 - 712

TRANSPARENTNOST PRORAČUNA

pie chart

Top