E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Program Rastimo zajedno za odgojitelje u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka

Velj 05, 2024

Program „Rastimo zajedno“ u modificiranom obliku za odgojitelje počeo je 05. veljače 2024. godine u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka. Ciklus se provodi kroz sedam radionica, koje pripremaju i vode educirane voditeljice Plavog programa Rastimo zajedno Nada Erceg, Dragana Miloslavić, Marija Šijaković i Marina Raguž. Sudjeluje 15 odgojiteljica Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

Radionice s odgojiteljicama nastale su kao odgovor na potrebu da se primjena Programa „Rastimo zajedno“, osim na roditelje proširi i na odgojitelje s ciljem da i oni usvoje i primjenjuju u svakodnevnom susretanju i radu s djecom i roditeljima vrijednosti, znanja i vještine koje Program promovira. Ovakvim radionicama stručnog usavršavanja odgojitelja povećava se kvaliteta suradnje i partnerstva s roditeljima, komunikacija i rad s djecom, prepoznaju se vrijednosti koje Program promiče u odnosu na dijete, roditeljstvo i pravo svakog roditelja na podršku zajednice te također promoviranje Programa u vrtiću, užoj i široj zajednici.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Kontakt informacije

Dječji vrtić Župa dubrovačka

Adresa: Vukovarska 48, 20207 Mlini

Ured ravnatelja: 020 / 485 - 029

Tajništvo:  020 / 486 – 966

Stručna služba:  020 / 487 – 374

Računovodstvo: 020 / 486 - 712

TRANSPARENTNOST PRORAČUNA

pie chart

Top