E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Radionica „Grupne refleksije“

Sij 18, 2024

Dana 18. siječnja 2024. godine pedagoginja Ana Arkulin održala je radionicu „Grupne refleksije“ za sve odgojiteljice Dječjeg vrtića Župa dubrovačka. S ciljem unaprjeđenja odgojno-obrazovne prakse, odgojitelji, refleksivni praktičari trebaju se kontinuirano stručno usavršavati. Tijekom radionice pedagoginja ih je upoznala s grupnim refleksijama kao oblikom profesionalnog razvoja. Na grupnim refleksijama odgojiteljice imaju mogućnost razmjene informacija, znanja, iskustva i ideja.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Top