E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Radionica „Komunikacija s roditeljima“

Tra 07, 2023

Dana 28. ožujka 2023. godine, pedagoginja Ana Arkulin održala je radionicu za odgojiteljice na temu „Komunikacija s roditeljima“.

Obitelj i vrtić su dva temeljna sustava u kojem se dijete rane i predškolske dobi razvija i raste, stječe iskustva koja utječu na daljnji razvoj. Otvorena, podržavajuća i ravnopravna komunikacija roditelja tj. skrbnika djeteta, odgojitelja i ostalog osoblja u ustanovi ima zajednički cilj: primjereno odgovoriti na individualne i razvojne potrebe djeteta i osigurati potporu njegovu cjelovitom razvoju.

Kroz predavanje i vježbe, odgojiteljicama je ukazano na važnost kontinuirane suradnje putem različitih oblika. Posebno je naglašena važnost redovitih individualnih konzultacija s ciljem upoznavanje vlastite djece u drukčijem kontekstu od obiteljskoga. Individualni razgovori odgojitelja i roditelja mogu biti ugodni razgovori o djetetovu napredovanju, a ne inicirani samo u kriznim situacijama kada odgojitelji primijete ponašanja koja ih zabrinjavaju.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Kontakt informacije

Dječji vrtić Župa dubrovačka

Adresa: Vukovarska 48, 20207 Mlini

Ured ravnatelja: 020 / 485 - 029

Tajništvo:  020 / 486 – 966

Stručna služba:  020 / 487 – 374

Računovodstvo: 020 / 486 - 712

TRANSPARENTNOST PRORAČUNA

pie chart

Top