E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

STRUČNI AKTIV RAVNATELJA/ICA JAVNIH DJEČJIH VRTIĆA DUBROVAČKO - NERETVANSKE ŽUPANIJE

Velj 24, 2023

Jučer 23. veljače 2023. godine održan je stručni aktiv ravnateljica dječjih vrtića Dubrovačko-Neretvanske županije. Mjesto održavanja bio je Dječji vrtić Župa dubrovačka (odnosno općinska vijećnica Općine Župa dubrovačka) te je voditeljica stručnog aktiva bila ravnateljica Dječjeg vrtića Župa dubrovačka Marija Jelić.

Na stručnom aktivu sudjelovale su ravnateljice: gđa. Mara Sardelić iz DV Blato, gđa. Franica Lasić iz DV Dubrovnik, gđa. Julijana Prižmić iz DV Korčula, gđa. Julijana Bebić iz DV Metković, gđa. Anamarija Čović iz DV Opuzen, gđa. Diana Brkić iz DV Pčelica (Mokošica), gđa. Edita Mucić Šutić iz DV Ploče, gđa. Miranda Oreb iz DV Radost (Vela Luka), gđa. Mirela Družijanić iz DV Slano, gđa. Valentina Baća iz

DV Ston, gđa. Sanda Merkandžijev iz DV Orebić.

Stručnom skupu je kratko nazočio i glavni tajnik Olimpijskog festivala dječjih vrtića Ivo Dragić. U veselom i ugodnom druženju, a razmjenjujući iskustva vezano za različite teme (digitalizacija, promjena zakona o predškolskom odgoju, djeca s posebnim potrebama…) petosatni aktiv je brzo prošao.

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Top