E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

E-slikovnica Nevidljivi dvorac za spas od opasnog virusa

Pro 17, 2021

Poštovani,

Na sljedećoj poveznici možete pogledati i poslušati e-slikovnicu pod nazivom „Nevidljivi dvorac za spas od opasnog virusa“, koju je objavila mr. sc. Inga Seme Stojnović, viša savjetnica u Agenciji za odgoj i obrazovanje.

https://www.youtube.com/watch?v=HBmuNequhUM&ab_channel=IngaSemeStojnovi%C4%87

E-slikovnica je namijenjena djeci, roditeljima, skrbnicima, bakama i djedovima, odgojiteljima, učiteljima i svima ostalima, a cilj je približiti i pojasniti bitku koja se vodi protiv opasnog i nevidljivog virusa.

Navedenom e-slikovnicom se na posredan način doprinosi borbi protiv pandemije COVID- 19. E-slikovnica je prevedena i na znakovni jezik, a ilustracije su napravila djeca iz dva dječja vrtića Grada Zagreba i Dubrovnika.

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Top