E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Obavijest - Vrtić po mjeri

Lis 29, 2021

Poštovani roditelji,

U Dječjem vrtiću Župa dubrovačka provodi se anketiranje s ciljem što bolje pripreme za početak II. faze Projekta „Nastavak unaprjeđenja usluga u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja – Vrtić po mjeri“, čiji se početak očekuje od 02. studenog 2021. godine.

Jedan od ciljeva Projekta je usklađivanje rada vrtića s poslovnim obvezama roditelja na način da će se roditeljima omogućiti korištenje produljenog rada Vrtića.

Redoviti jutarnji 10-satni program je organiziran od ponedjeljka do petka u periodu od 6.30 do 16.30 sati.

Produljeni rad podrazumijeva produljeno radno vrijeme Vrtića nakon redovitog jutarnjeg 10-satnog programa - organiziran od ponedjeljka do petka u periodu od 16.30 do 21.00 sat te subotom od 6.30 do 16.30 sati.

 

Također, u produljenom radnom vremenu Vrtića planiraju se provoditi i sljedeći posebni programi:

 • Glazbeni program s elementima folklora
 • Program ranog učenja engleskog jezika
 • Likovni program
 • Dramsko-scenski program
 • Program predškole

Ukoliko imate potrebu za korištenjem produljenog radnog vremena Vrtića ili želite da Vaše dijete sudjeluje u nekom od ponuđenih posebnih programa, molimo Vas da ispunite anketu koju možete preuzeti kod odgojiteljica, kako bismo što bolje organizirali rad te boravak Vašeg djeteta u Vrtiću.

Napomena: Prema Državnom pedagoškom standardu predškolskog odgoja i naobrazbe (NN 63/2008) dijete može boraviti u Vrtiću najviše 10 sati dnevno. Također Vam napominjemo da je boravak u Vrtiću fleksibilan. Primjerice, dijete može boraviti u jutarnjem programu osam sati, otići iz Vrtića kući te se ponovno vratiti u jedan od ponuđenih posebnih programa u produljenom radu u trajanju od još dva sata.                                        

Ravnateljica

Marija Jelić, prof.pred.odg. mag.paed.

Dokumenti:

 1. Anketa - Vrtić po mjeri (.docx)
 2. Letak za dramsko-scenski program (.pdf)
 3. Letak za glazbeni program (.pdf)
 4. Letak za likovni program (.pdf)
 5. Letak za program predškole (.pdf)
 6. Letak za program ranog učenja engleskog jezika (.pdf)

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Top