E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Edukacija „Smanjenje rizika od katastrofa“ u DV Župa dubrovačka

Ožu 23, 2023

U Dječjem vrtiću Župa dubrovačka dana 21. ožujka 2023. godine održala se edukacija za predškolske skupine „Smanjenje rizika od katastrofa“.  Edukaciju su održali Ana Miličić, voditeljica Službe civilne zaštite Dubrovnik te Leo Klešković iz Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Dubrovnik. Edukaciji su se priključili i vatrogasci DVD Župa dubrovačka Miško Jakobušić, Antun Miloslavić, Ivan Kelez i Nikola Jakobušić. Djeca su imala priliku naučiti osnovna načela smanjenja rizika od katastrofa te ispravno korištenje jedinstvenog europskog broja za hitne službe 112. Također, imali su priliku upoznati se s vatrogasnom opremom i vozilom. Voditeljica Službe civilne zaštite Dubrovnik Ana Miličić je odgojno-obrazovne skupine obradovala prigodnim poklonom.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Top