E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Obilježen tjedan mozga u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka

Ožu 17, 2023

U Dječjem vrtiću Župa dubrovačka se u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo, Službe za promicanje zdravlja obilježio TJEDAN MOZGA. Dječji vrtić su posjetile Martina Jerinić Njirić iz Odjela za mentalno zdravlje te Dijana Vukasović iz Odjela za socijalnu medicinu te održale radionice u predškolskim skupinama gdje su djeca mogla naučiti važnost i funkcije mozga, kao i načine kako ga održati zdravim.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Top