E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Radionica „Pravilno pranje ruku“ Zavoda za javno zdravstvo u DV Župa dubrovačka

Ožu 01, 2023

Danas 01. ožujka 2023. godine u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka odrađena je edukativna radionica za djecu „Pravilno pranje ruku“ u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije. Radionicu su predvodile prim. dr. sc. Ankica Džono Boban, dr. spec. javnog zdravstva i bacc. med. sestra Dijana Vukasović.

Djeca su u edukativnoj radionici utvrdila važnost pravilnog pranja ruku. Naučila su kada je potrebno prati ruke te pod UV lampom provjerila jesu li ih pravilno i dobro oprali. Radionicu je pratila i kamera Dubrovačke televizije.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Top