Večer matematike u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka

Pro 02, 2022

Dana 01. prosinca 2022. godine predškolske skupine Dječjeg vrtića Župa dubrovačka provele su Večer matematike, odnosno skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava djece prema matematici u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva.

Roditelji i djeca su zajednički rješavali zabavne matematičke zadatke raspoređene u 15 centara, uz usmjeravanje i podršku odgojiteljica. Na taj način su otkrivali zabavnu stranu matematike što i jest cilj ovog projekta.

Zbog velikog interesa, ugodnog druženja te pozitivnih povratnih informacija Dječji vrtić Župa dubrovačka će i dogodine sudjelovati u Večeri matematike kako bi se nastavio poticati pozitivan stav djece prema matematici.

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Kontakt informacije