E: vrtic.zupa@gmail.com | T: 020 / 485 - 029

Radionica o pravilnom pranju ruku

Lis 30, 2018

Dana 30. listopada 2018. Dječji vrtić Župa dubrovačka posjetile su dr. med., spec. javnog zdravstva Ankica Džono i viša medicinska sestra Kristina Blažević iz Zavoda za javno zdravstvo, Službe za promicanje zdravlja. Na radionici djeca su isprobavala kako pravilno oprati ruke da bi se zaštitili od raznih bakterija. U tu svrhu djeca su koristila svjetleću lampu koja pomoću svjetla pokazuje jesu li ruke čiste. Nakon što su utvrdili jesu li dobro oprali ruke, nacrtali su svoje dlanove i popričali o važnosti redovitog i pravilnog pranja ruku. Od doktorice su na poklon dobili letke i postere o pranju ruku da bi se uvijek mogli podsjetiti kako ih pravilno oprati. Da bi zahvalili doktorici, djeca su joj poklonila svoje crteže.

Edukativne radionice o pravilnom pranju ruku nastaviti će se i sljedeći tjedan u ostalim odgojno-obrazovnim skupinama.

Više informacija

  • Lokacija: Dječji vrtić Župa dubrovačka

Izrada internetske stranice sufinancirana je sredstvima Europske unije iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda.

Sadržaj emitiranog materijala isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Župa dubrovačka.

logo donji

Top